Přístupy do budov

Přístupy do budov

Zvonkové systémy

Všechno začíná u vchodových dveří. Třídí vaše zaměstnance od potulných zlodějů a rozhodují o bezpečí celé vaší firmy. Investice do jejich zabezpečení by proto měly mít nejvyšší prioritu.

 

Běžný zámek dnes umí prolomit každý šikovnější lupič. Naštěstí už ale technologie pokročily zase o kus dál a stále oblíbenější jsou systémy, jež fungují výhradně na kartu nebo čip. K nim navíc můžete pro pobyt v budově přidávat i libovolná časová omezení.

 

Ovládání systémů je lehké jako facka. Přístupy jsou navíc velmi snadno integrovatelné a poskytují možnost rozšířit je o další samostatné komponenty. Kromě toho zajišťují maximální bezpečnost a nepropustí dovnitř už žádného vetřelce.

 

Na vašem bezpečí nám upřímně záleží. Klademe proto speciální důraz na kvalitu našich produktů a vybíráme systémy, které za to stojí. Takové nám dodává především firma CZECHPHONE a HIKVISION. Na nás pak jen zůstává uvést vám je do chodu.

Zvonkové systémy

Ve větších firmách a bytových jednotkách se bez kvalitní techniky nehnete na krok. Zvonkové systémy tak musejí být přesné, odolné a zejména spolehlivé. My to naštěstí dovedeme zařídit. Nejlepší zvonek je ten, co má výdrž. Snášet roky dennodenní zátěže totiž není nic pro odfláknuté stroje. Vybíráme proto z nejlepších na trhu a ručíme vám za ně celých 7 let. Na výběr vám dáme ze zařízení analogového i digitálního typu. Jdeme do toho s vámi. Převedeme vaše představy na papír a dotáhneme celý projekt do zdárného konce. I po úspěšné instalaci všech zařízení s vámi nepřestáváme být v kontaktu a dále kontrolujeme, jestli je všechno v nejlepším pořádku.

Již při výstavbě, myslete na to, že s námi jste v bezpečí.

Nabízíme Vám konzultace k instalaci již před stavbou nebo rekonstrukcí domů nebo firmy.

Informace k Ochraně osobních údajů GDPR